Start

Senioren Jeugd Club-info Contact & Route Gastenboek Links

RKTVV CRESCENTIA TUNGELROY

Welkom op de website van voetbalvereniging RKTVV Crescentia Tungelroy. Op onze site vind u alle relevante informatie betreffende onze vereniging. Onze teams, de wedstrijden, laatste nieuws, het programma, afgelastingen en nog veel meer...
CRESCENTIA 1

  Selectie

Paul van de Ven Roy Beelen
Jur Pleunis Nick Steijvers
Ron Linssen Tjeerd Kluskens
Wout Kluskens Koen Mans
Bas Steijvers Ron Neijnens
Joeri Dirckx Rene Marechal
Arnold Siebers Wouter Baudoin
Steven Beelen Max van Helmond
Mark Smolenaers Wouter Smeets
Marco van Mierlo Maarten Brouns
Jim Wolters  
 

 PROGRAMMA CRESCENTIA 1 SEIZOEN 2018-2019 5e KLASSE POULE C

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag
18-08-2018 19.00 uur Merefeldia 2 - Crescentia 1 (oefenwedstrijd) Sportpark Merefeldia, De Bengele 10,  6031 TZ Nederweert 2-0
21-08-2018 19.30 uur  Fc Ria 1 - Crescentia 1 (oefenwedstrijd) Sportpark Krekelzank, Susterderweg 25, 6118 CP Nieuwstadt 0-4
23-08-2018 19.00 uur Crescentia 1 - Veritas 2 (oefenwedstrijd) 1-4
02-09-2018 14.30 uur 1ste bekerwedstrijd: Crescentia 1 - sv Altweerterheide 1 2-2
09-09-2018 14.30 uur 2de bekerwedstrijd: Brevendia 1 - Crescentia 1 6-2
16-09-2018 14.30 uur 3de bekerwedstrijd: Crescentia 1 - sv Laar 1 0-9
23-09-2018 14.30 uur sv Heythuysen 1 - Crescentia 1 3-1
30-09-2018 14.30 uur Crescentia 1 - RKSVV 1 1-1
07-10-2018 14.30 uur vv GKC / RKHVC 1 - Crescentia 1 (Sportpark 't Heukske te Kelpen Oler) 2-0
14-10-2018 14.30 uur Crescentia 1 - SVH '39 1 1-9
21-10-2018 14.30 uur Eindse Boys 1 - Crescentia 1 5-0
28-10-2018 14.30 uur Crescentia 1 - RKAVC 1 2-7
04-11-2018 14.30 uur St. Joost 1 - Crescentia 1 1-1
18-11-2018 14.30 uur Crescentia 1 - Rios '31 1 1-3
25-11-2018 14.30 uur MBC '13 1 - Crescentia 1 2-0
02-12-2018 14.30 uur Crescentia 1 - SVVH 1 1-0
09-12-2018 14.00 uur Slekker Boys 1 - Crescentia 1  
16-12-2018 14.00 uur Crescentia 1 - Walburgia 1  
       
20-01-2019 14.30 uur Leveroy 1 - Crescentia 1  
27-01-2019 14.30 uur Crescentia 1 - St. Joost 1  
03-02-2019 14.30 uur Rios '31 1 - Crescentia 1  
10-02-2019 14.30 uur Crescentia 1 - sv Heythuysen 1  
17-02-2019 14.30 uur RKSVV 1 - Crescentia 1  
24-02-2019 14.30 uur Crescentia 1 - Eindse Boys 1  
03-03-2019   Vasteloavendj  
17-03-2019 14.30 uur RKAVC 1 - Crescentia 1  
24-03-2019 14.30 uur Crescentia 1 - Leveroy 1  
07-04-2019 14.30 uur Walburgia 1 - Crescentia 1  
14-04-2019 14.30 uur Crescentia 1 - Slekker Boys 1  
21-04-2019 14.30 uur SVVH 1 - Crescentia 1  
12-05-2019 14.30 uur Crescentia 1 - MBC '13 1  
19-05-2019 14.30 uur Crescentia 1 - vv GKC / RKHVC 1  
26-05-2019 14.30 uur SVH '39 1 - Crescentia 1  
02-06-2019   start nacompetitie  
       

 

Senioren
Crescentia 1
Crescentia 2
Crescentia 35+1
Totaalprogramma & Uitslagen
 
Leiders Crescentia 1:

Jack Mans (trainer/verzorger)

Jac Brouns (leider)

Diverse grensrechters

  • TRAININGEN:
    DINSDAG EN DONDERDAG
    19.30 - 21.00 UUR

Stand Crescentia 1

Stand MultiWeigh Fairplaystand Crescentia 1

    G P
1 SVH '39 1 10 26
2 vv GKC / RKHVC 1 10 24
3 sv Heyhuysen 1 10 21
4 Eindse Boys 1 11 18
5 RKSVV 1 10 17
6 Leveroy 1 10 15
7 RKAVC 1 10 14
8 Slekker Boys 1 10 14
9 Rios '31 1 10 14
10 MBC '13 1 10 12
11 Walburgia 1 9 7
12 Crescentia 1 10 5
13 St. Joost 1 10 5
14 SVVH 1 10 3

Spelerslijst zondag 21 oktober 2018

Eindse Boys 1 - Crescentia 1

aanvang wedstrijd 14.30 uur; vertrek 13.00 uur

Rene Marechal Tjeerd Kluskens Wout Kluskens
Ron Neijnens Wouter Smeets Jim Wolters
Steven Beelen Paul van de Ven Maarten Brouns
Max van Helmond Wouter Baudoin Ron Linssen
Koen Mans Jur Pleunis Nick Steijvers

 

Adres Sportpark ut Veldje: Bokkenrijdersstraat 1, 6005 ST Tungelroy
Correspondentieadres: Tuurkesweg 12 A, 6006 SG Tungelroy
E-mailadres secretariaat: jacbrouns@kpnplanet.nl
 P-Point Webdesign, print media & Diensten Copyright RKTVV Crescentia Tungelroy