Start

Senioren Jeugd Club-info Contact & Route Gastenboek Links

RKTVV CRESCENTIA TUNGELROY

Welkom op de website van voetbalvereniging RKTVV Crescentia Tungelroy. Op onze site vind u alle relevante informatie betreffende onze vereniging. Onze teams, de wedstrijden, laatste nieuws, het programma, afgelastingen en nog veel meer...
CRESCENTIA 2

Selectie

Patrick Hekers Job Seerden
Jeroen Moonen Edwin Hekers
Marco Moonen Marco van Mierlo
Maarten Corstjens Bart Koppen
Dave Seevens Tim Peters
Luuk Verstappen Rens Smeets
Chris Neijnens Martijn Leijssen
Rick Waltmans Max van Helmond
Jeroen Korsten  
   

PROGRAMMA CRESCENTIA 2 SEIZOEN 2018-2019 6e KLASSE POULE 13

Datum Tijdstip Wedstrijd Uitslag
09-09-2018 10.30 uur Crescentia 2 - Crescentia 35+1 (oefenwedstrijd) 0-2
16-09-2018 11.30 uur Crescentia 2 - RKESV 3 (oefenwedstrijd)  
23-09-2018 10.00 uur sv Laar 7 - Crescentia 2 5-1
30-09-2018 11.30 uur Crescentia 2 - MMC Weert 6 0-2
07-10-2018 11.00 uur SSE 3 - Crescentia 2 3-0
14-10-2018 11.30 uur Crescentia 2 - Wilhelmina '08 3 verzet naar 16/12
21-10-2018 10.30 uur SVSH 3 - Crescentia 2 4-0
28-10-2018 11.30 uur Crescentia 2 - DESM 5  
04-11-2018 11.30 uur Brevendia 4 - Crescentia 2  
11-11-2018 10.30 uur SVSH 3 - Crescentia 2 verzet naar 21/10
18-11-2018 11.30 uur Crescentia 2 - Merefeldia 6  
25-11-2018 12.00 uur RKSVO 4 - Crescentia 2  
02-12-2018 11.30 uur Crescentia 2 - Eindse Boys 3  
09-12-2018 12.00 uur RKSVV 3 - Crescentia 2  
16-12-2018 11.30 uur Crescentia 2 - Wilhelmina '08 3  
       
10-02-2019 11.30 uur Crescentia 2 - sv Laar 7  
17-02-2019 09.45 uur MMC Weert 6 - Crescentia 2  
24-02-2019 11.30 uur Crescentia 2 - SVSH 3  
03-03-2019   Vasteloavendj  
17-03-2019 12.00 uur Merefeldia 6 - Crescentia 2  
24-03-2019 11.30 uur Crescentia 2 - RKSVO 4  
07-04-2019 11.00 uur Eindse Boys 3 - Crescentia 2  
14-04-2019 11.30 uur Crescentia 2 - RKSVV 3  
05-05-2019 11.30 uur DESM 5 - Crescentia 2  
12-05-2019 11.30 uur Crescentia 2 - Brevendia 4  
19-05-2019 11.30 uur Crescentia 2 - SSE 3  
26-05-2019 10.30 uur Wilhelmina '08 3 - Crescentia 2  
       

 

Senioren
Crescentia 1
Crescentia 2
Crescentia 35+1
Totaalprogramma & Uitslagen
 
Leider Crescentia 2:

Tiddo Benders

  • TRAININGEN:
    DINSDAG EN DONDERDAG
    19.30 - 21.00 UUR

Stand Crescentia 2

G P
1 Eindse Boys 3 4 10
2 Merefeldia 6 4 9
3 MMC Weert 6 4 9
4 SVSH 3 5 9
5 Wilhelmina '08 3 3 7
6 sv Laar 7 3 7
7 DESM 5 4 5
8 SSE 3 4 4
9 Brevendia 4 3 3
10 RKSVO 4 4 3
11 Crescentia 2 4 0
12 RKSVV 3 4 0

          

Spelerslijst zondag 21 oktober 2018

SHSV 3 - Crescentia 2

aanvang wedstrijd 10.00 uur; vertrek 09.15 uur

 
Job Seerden Bas Steijvers Niek Heesakkers
Rene Marechal Dave Seevens Jeroen Hekers
Marco van Mierlo Martijn Leijssen Rens Smeets
Rick Waltmans Maarten Corstjens Tiddo Benders
Ruud Creemers Luuk Verstappen  

             

Adres Sportpark ut Veldje: Bokkenrijdersstraat 1, 6005 ST Tungelroy
Correspondentieadres: Tuurkesweg 12 A, 6006 SG Tungelroy
E-mailadres secretariaat: jacbrouns@kpnplanet.nl
 P-Point Webdesign, print media & Diensten Copyright RKTVV Crescentia Tungelroy