koppenStart

Senioren Jeugd Club-info Contact & Route Gastenboek Links

RKTVV CRESCENTIA TUNGELROY

Welkom op de website van voetbalvereniging RKTVV Crescentia Tungelroy. Op onze site vind u alle relevante informatie betreffende onze vereniging. Onze teams, de wedstrijden, laatste nieuws, het programma, afgelastingen en nog veel meer...
TOTAALPROGRAMMA SENIOREN EN JEUGD

  Programma en uitslagen

Hieronder treft u aan het totale progamma van de senioren en de jeugd van Crescentia. Voor de totaalresultaten van de verschillende elftallen maakt u een keuze uit het rechter menu. Bij de teams treft u het totaaloverzicht per seizoen per team aan.
 

PROGRAMMA CRESCENTIA 2018 - 2019

Datum Tijdstip Speel- nr Wedstrijd Uitslag
Za 23-03-'19     Crescentia JO15-1 heeft vrij  
  08.30 uur 76301 SHH JO9-5 - Crescentia JO9-1 9-5
  08.45 uur 79451 Merefeldia JO8-4 - Crescentia JO8-1 4-12
Zo 24-03-'19 14.30 uur 34082 Crescentia 1 - Leveroy 1 3-2
  11.30 uur 43386 Crescentia 2 - RKSVO 4 3-0
  10.00 uur 53039 Crescentia 35+1 - Rood Wit '67/Plus 35+1 3-1
Za 30-03-'19 13.30 uur 67011 RKSVO JO15-2 - Crescentia JO15-1 vertrek 12.30 uur
  10.00 uur 78353 Crescentia JO9-1 - Eindse Boys JO9-1G  
  09.00 uur 80183 Crescentia JO8-1 - RKVB JO8-2  
Zo 31-03-'19 14.30 uur 36567 Slekker Boys 1 - Crescentia 1  
  11.30 uur 43385 Crescentia 2 - sv Laar 7  
      Crescentia 35+1 heeft vrij  
Za 06-04-'19 11.00 uur 66753 Crescentia JO15-1 - Merefeldia JO15-2  
  09.45 uur 77058 Linne JO9-1G - Crescentia JO9-1 vertrek 08.45 uur
  11.00 uur 79634 BEVO JO8-1G - Crescentia JO8-1 vertrek 10.00 uur
Zo 07-04-'19 14.30 uur 33501 Walburgia 1 - Crescentia 1  
  11.00 uur 42653 Eindse Boys 3 - Crescentia 2  
  10.30 uur 52888 RKMSV 35+1 - Crescentia 35+1  
Do 11-04-'19 18.30 uur 37205 Crescentia 1 - sv Heythuysen 1  
Za 13-04-'19 13.00 uur 65918 Wilhelmina '08 JO15-1 - Crescentia JO15-1 vertrek 12.15 uur
  10.00 uur 78607 Crescentia JO9-1 - Veritas JO9-1G  
  09.00 uur 79198 Crescentia JO8-1 - SVC 2000 JO8-4  
Zo 14-04-'19 14.30 uur 34253 Crescentia 1 - Slekker Boys 1  
  11.30 uur 43384 Crescentia 2 - RKSVV 3  
      Crescentia 35+1 heeft vrij  
Zo 18-04-'19 19.00 uur 66543 SSE JO15-1G - Crescentia JO15-1 vertrek 18.00 uur
Za 20-04-'19 18.00 uur 35368 Crescentia 1 - Walburgia 1  
  11.00 uur 66350 Crescentia JO15-1 - Leveroy JO15-1G  
      Crescentia JO9-1 heeft vrij i.v.m. pasen  
      Crescentia JO8-1 heeft vrij i.v.m. pasen  
Ma 22-04-'19 14.30 uur 35928 SVVH 1 - Crescentia 1  
      Crescentia 2 heeft vrij  
      Crescentia 35+1 heeft vrij  
Za 27-04-'19     Crescentia JO15-1 heeft vrij i.v.m. Koningsdag  
      Crescentia JO9-1 heeft vrij i.v.m. Koningsdag  
      Crescentia JO8-1 heeft vrij i.v.m. Koningsdag  
Zo 28-04-'19 14.30 uur 33484 Leveroy 1 - Crescentia 1  
      Crescentia 2 heeft vrij  
  10.00 uur 53035 Crescentia 35+1 - SVC 2000 35+1  
Za 04-05-'19 13.30 uur 67011 RKSVO JO15-2 - Crescentia JO15-1 verzet naar 30 maart
  10.45 uur 76852 MMC Weert JO9-2 - Crescentia JO9-1 vertrek 10.00 uur
  09.00 uur 80073 Sportclub Leeuwen JO8-1 - Crescentia JO8-1 vertrek 08.00 uur
Zo 05-05-'19     Crescentia 1 heeft vrij  
  10.30 uur 41990 DESM 5 - Crescentia 2  
  10.30 uur 52964 SVC 2000 35+1 - Crescentia 35+1  
Za 11-05-'19 11.00 uur 67481 Crescentia JO15-1 - sv Laar JO15-3  
      Crescentia JO9-1 heeft vrij  
  09.00 uur 80203 Crescentia JO8-1 - Merefeldia JO8-3  
Zo 12-05-'19 14.30 uur 35660 Crescentia 1 - MBC '13 1  
  11.30 uur 43388 Crescentia 2 - Brevendia 4  
  10.00 uur 53036 Crescentia 35+1 - RKESV / vv GKC / RKHVC 35+1  
Za 18-05-'19 12.30 uur 66485 MMC Weert JO15-2 - Crescentia JO15-1 vertrek 11.45 uur
  10.45 uur 77085 Roggel JO9-1G - Crescentia JO9-1 vertrek 09.45 uur
  10.30 uur 80594 Reuver JO8-4 - Crescentia JO8-1 vertrek 09.30 uur
Zo 19-05-'19 14.30 uur 37220 Crescentia 1 - vv GKC / RKHVC 1  
  11.30 uur 43380 Crescentia 2 - SSE 3  
  10.00 uur 53034 Crescentia 35+1 - Fc Oda 35+1  
Za 25-05-'19 11.00 uur 67269 Crescentia JO15-1 - Eindse Boys JO15-1  
  10.00 uur 86055 Crescentia JO9-1 - Egchel/Panningen JO9-3  
  09.00 uur 79150 Crescentia JO8-1 - DES Swalmen JO8-3  
Zo 26-05-'19 14.30 uur 34818 SVH '39 1 - Crescentia 1  
  10.30 uur 43779 Wilhelmina '08 3 - Crescentia 2  
  10.00 uur 53232 RKSVO 35+1 - Crescentia 35+1  
Za 01-06-'19 10.00 uur 76810 Crescentia JO9-1 - Brevendia JO9-2  
      Crescentia JO9-1 heeft 's morgens een voetbaltoernooi bij DESM te Weert  
         
      Crescentia JO8-1 heeft 's morgens een voetbaltoernooi bij DESM te Weert  
Zo 02-06-'19     Start nacompetitie  
  09.45 uur 52906 Brevendia 35+1 - Crescentia 35+1  
Zo 09-06-'19      
Zo 16-06-'19 12.00 uur 44740 Merefeldia 6 - Crescentia 2  
         
Senioren en Jeugd
Crescentia 1
Crescentia 2
Crescentia 35+1
Crescentia JO15-1
Crescentia JO9-1
Crescentia JO8-1
 
Totaalprogramma & Uitslagen

MultiWeigh Flairplaystand

 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sportpark ut Veldje: Bokkenrijdersstraat 1 6005 ST Tungelroy
Correspondentieadres: Tuurkesweg 12 A, 6006 SG Tungelroy
E-mailadres secretariaat: jacbrouns@kpnplanet.nl
 P-Point Webdesign, print media & Diensten Copyright RKTVV Crescentia Tungelroy